Ēdienreižu plānošanas pamati
Attvieglo savu ikdienu, ietaupi naudu, laiku un enerģiju!

Ēdienreižu plānošana Seek the simple bloga radītājiem Laura Arnicāne unAndis Arnicans ir palīdzējusi būt gardi un veselīgi paēdušiem ikdienā, neejot veikalā katru dienu un netērējot savu dārgo laiku un enerģiju, lai saprastu, ko tad šovakar gribētos ēst. Un kas ir ne mazāk svarīgi - tādā veidā Arnicāni pamatīgi ietaupa naudu (sākot plānot ēdienreizes, pārtikas izmaksas samazinājās par 40%!). Nauda tiek taupīta ne tikai uz nenopirkto, bet arī uz lieki izmesto pārtiku.

Lekcijā Andis dalīsies ar zināšanām ēdienreižu plānošanā, koncentrējoties uz praktiskiem padomiem un idejām, kā to var ieviest jebkurš savā ikdienā. Būs arī ieteikumi tiem, kas jau ir mēģinājuši plānot, bet tomēr kaut kur aizķērušies. Uzzināsi, kādi ir galvenie klupšanas akmeņi un kā no tiem izvairīties.
Lai lekcija būtu īpaši vērtīga, Krustnagliņa būs sagatavojusi vienas nedēļas ēdienreižu plānu, lai tu vari izmēģināt, kā būtu, ja visu smuki saplānotu, iepirktos vienu reizi nedēļā un ēstu veselīgāk un sabalansētak kā līdz šim. Viņa arī dalīsies ar saviem ieteikumiem par recepšu atrašanu, produktu izvēli un citiem virtuves trikiem.

Šī tēma var būt aktuāla ikvienai mājsaimniecībai, neskatoties uz to, vai dzīvo viens vai kopā ar ģimeni. Laiks, enerģija un nauda ir mūsu visu svarīgie resursi, kurus ir forši pataupīt jaukākām nodarbēm par ikvakara stāvēšanu veikala rindā ar bariņu citu nogurušu cilvēku. 

// Seek the simple jeb Laura un Andis Arnicāni raksta blogu par saviem piedzīvojumiem vienkāršākas un baudāmākas dzīves meklējumos. Kopš gada sākuma Arnicāni savā mājā praktizē Zero Waste, un viņiem ir ļoti tuva Minimālisma tēma, kas vijas cauri visiem bloga ierakstiem.
// Krustnagliņa jeb Katrīna Mame ir izveidojusi brīnišķīgu mājas lapu, kurā dalās ar patiesi gardām receptēm, kas nav sarežģītas. Jāatzistas, ka bieži vien Katrīnas mājas lapa vai Instagram ir vieta, kurā iedvesmojamies jaunām, svaigām receptēm! 〉www.krustnaglina.lv

Ieejas maksa pasākumā ir 15 EUR
Lekcijas cenā iekļauts vienas nedēļas ēdienreižu plāns