Stāstu vakars, Alises neprātīgais ceļojums – Āzija, Āfrika, ASV

Āzija. 
Divu meiteņu mazbudžeta ceļojums studiju ietvaros. Pētot dabas katastrofu ietekmi uz vietējo sabiedrību un modernā dzīvesveida ietekmi uz tradicionālām kopienām, nonācām gan cilšu ciematos, gan pārapdzīvotās metropolēs.

Āfrika. 
Brīvprātīgais darbs Botsvānā un Zambijā. Pēc traukšanās cauri Āzijai apstājos tuksnesī un mācījos iekļauties no Eiropas krasi atšķirīgā vidē un sabiedrībā. Iespaidi par Āfrikas dažādību un pārdomas par brīvprātīgo darbu jaunattīstības valstīs.

ASV. 
Āfrikā piedzīvotā pretmets - brīvprātīgais darbs un mazbudžeta ceļojums Oklahomas un Teksasas štatos. Strādājot dzīvoju tikai pie Couchsurfing atrastiem cilvēkiem un mainīju dzīvesvietu ik pēc pāris dienām. Atmiņā spilgtas amerikāņu dzīves, lielceļi, masu demonstrācijas un kripata mežonīgo rietumu.

Alise Miļūna ir aktīviste un stāstu vācēja. Sabiedrības attīstības studiju ietvaros ceļojusi Āzijā, Polinēzijā un ASV un strādājusi Skandināvijā un Āfrikā. Alise stāstu vakara ietvaros dalīsies pieredzē un iespaidos par katru no kontinentiem ar bilžu palīdzību ievedīs Jūs šī neprātīgā ceļojuma stāstā.

Piesakies: [email protected]